Orange udostępnia za darmo 5G w ofertach na kartę

Orange udostępnia za darmo 5G w ofertach na kartę (Orange)

Wysyp nowych modeli smartfonów obsługujących 5G, a także rozbudowa sieci obsługujących tę technologię sprawia, że coraz więcej użytkowników szuka ofert, w ramach których będą mogli skorzystać z piątej generacji sieci komórkowej.

Do tej pory w Orange na kartę dostęp do sieci 5G był możliwy tylko w niektórych wariantach usługi (Bez limitu 20 GB + Social Pass + 5G pass za 39 zł na 31 dni), ewentualnie można go było wykupić jako dodatkową usługę. Od teraz do końca roku 2022 wszyscy klienci korzystający z Orange na kartę mogą bezpłatnie przetestować, jak działa u nich zasięg 5G.

Jak włączyć darmowe 5G w Orange na kartę?

Dobra wiadomość dla klientów - nie muszą nic robić, aby uruchomić 5G. Orange włączył tę możliwość dla wszystkich aktywnych użytkowników na kartę. Aby móc skorzystać z dostępu do 5G należy jednak spełnić pewne warunki:

  • mieć telefon obsługujący 5G
  • przebywać w zasięgu sieci 5G
  • mieć kartę SIM 4G LTE (na karcie SIM powinien być napis USIM, LTE lub USIM.MC)

Obecni klienci będą mogli skorzystać z darmowego dostępu do 5G tylko do końca roku. Nowi klienci, którzy zdecydują się na ofertę Orange na kartę będą mieli dostęp do 5G przez 3 miesiące bezpłatnie. 

Klienci, którzy po testowym okresie bezpłatnym będą chcieli nadal korzystać z dostępu do 5G mają następujące możliwości:

  • wykupić usługę 5G pass za 5 zł przez 31 dni (aktywacja poprzez SMS o treści 5G pod nr 595 lub w aplikacji Mój Orange)
  • wyrazić zgodę na komunikację drogą elektroniczną, która uprawnia do 3-miesięcznego darmowego korzystania z 5G (aktywacja poprzez SMS o treści TAK pod nr 80290)
  • wykupić usługę Bez limitu 20 GB + Social Pass + 5G pass za 39 zł na 31 dni (aktywacja poprzez SMS o treści AKT5G pod nr 630 lub krótki kod *101*1*39#)

Darmowe gigabajty za wyjście z grupy

10 GB w prezencie od Orange z okazji wyjścia z grupy naszej reprezentacji
10 GB w prezencie od Orange z okazji wyjścia z grupy naszej reprezentacji

Wczorajszy mecz z Argentyną skończył się naszą porażką, ale mimo to udało nam się wyjść z grupy. Z tej okazji Orange rozdaje darmową paczkę internetu 10 GB. Aby móc skorzystać z bonusu należy wysłać SMS o treści SZCZESNY pod nr 233 (opłata wg cennika) lub z zakładki "dla Ciebie" lub "dla Firm" w aplikacji Mój Orange. Użytkownicy Orange Flex mogą wpisać kod SZCZESNY w zakładce "Kody promocyjne" w aplikacji. 

Pakiet 10 GB można aktywować tylko dziś do godz. 22, a wykorzystać go można przez 7 dni od aktywacji tylko na terenie kraju. 

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.