Play stawia na internet domowy. Promocje, obok których nie można przejść obojętnie

Play stawia na internet domowy. Promocje, obok których nie można przejść obojętnie (play.pl)

Play stale poszerzając zakres świadczonych usług, coraz mocniej stawia na internet domowy. Świadczy o tym chociażby przejęcie w ostatnim czasie UPC. Chcąc zachęcić do swojej oferty internetu, przygotował specjalną promocję i wydłużył już tę trwającą.

Pół roku za darmo za internet domowy do 1 Gb/s

Obecnie decydując się na skorzystanie z internetu domowego od Play na okres 24 miesięcy, otrzymamy rabat, który pozwoli nam korzystać z oferty przez pierwsze 6 miesięcy bez opłat. Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, posiadających już usługi w Play, jak i nowych użytkowników. Akcja promocyjna przeznaczona jest dla osób, które zdecydują się na internet stacjonarny o prędkości do 600 Mb/s lub światłowód w wariancie do 600 Mb/s albo 1 Gb/s.

Aktualnie cena za internet stacjonarny to koszt 50 zł, a abonament za internet światłowodowy w zależności od prędkości to wydatek rzędu 75 lub 90 zł dla obecnych klientów. Uwzględniając rabat, cena za skorzystanie z oferty Play staje się rewelacyjna. Ceny dla nowych użytkowników są nieznacznie wyższe, co jednak sprawia, że upust cenowy jest jeszcze większy.

Nowa promocja na internet stacjonarny w Play
Nowa promocja na internet stacjonarny w Play

Promocja internet z telewizją Play NOW TV

Fioletowy operator postanowił również przedłużyć obecnie trwającą promocję na internet stacjonarny z telewizją Play NOW TV. Ceny takiego pakietu w zależności, na jaką prędkość internetu się zdecydujemy, zaczynają się od 50 zł miesięcznie. Warto zaznaczyć, że czas trwania umowy to 24 miesiące. Oferta jest tym bardziej interesująca, że otrzymujemy 14-dniowy okres testowy na telewizję. Ponadto dekoder oferujący najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym dostęp do sklepu Google Play, otrzymamy w formie użyczenia bez opłat.

Cena takiego pakietu jest tym bardziej atrakcyjna, że w ramach telewizji Play NOW TV otrzymujemy również bezpłatnie na czas trwania umowy dostęp do platformy streamingowej Viaplay, a także na okres 6 miesięcy CANAL+ online. Na uwagę zasługuje również fakt, że telewizja od Play jest internetowa. Co za tym idzie, możemy z niej korzystać również poza granicami kraju.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.