Plus odkupi Twojego starego iPhone'a i da sporą zniżkę na nowszy model

Plus odkupi Twojego starego iPhone'a i da sporą zniżkę na nowszy model (Apple)

Rusza Program Plus Odkup, który jest wyjątkową okazją dla fanów firmy Apple. Jego założenie jest takie, że sprzedajesz Plusowi starego iPhone’a, a w zamian dostajesz dużą zniżkę na zakup nowego.

Jak działa Program Plus Odkup?

Jeżeli chcesz sprzedać swój stary model iPhone’a nie musisz martwić się już brakiem oryginalnego pudełka, czy karty gwarancyjnej. Wystarczy przyjść do salonu Plusa, gdzie sprzedawca za pomocą dedykowanej aplikacji oceni stan techniczny telefonu i przedstawi jego wycenę. Kwota za sprzedaż trafi na Twoje konto rozliczeniowe i zostanie wykorzystana do pokrycia nowych zobowiązań. W ramach Plus Odkup można kupić iPhone’y z serii 13 i 14 w umowie na abonament na 36 miesięcy. Dla klientów zdecydowanych na skorzystanie z tej oferty przygotowano dedykowane 3 opcje abonamentowe:

Dedykowana oferta na abonament dla użytkowników Plus Odkup
Dedykowana oferta na abonament dla użytkowników Plus Odkup

Plus odkupi modele iPhone 7 i nowsze. W ramach Plus Odkup można zdecydować się na:

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z Programu Plus Odkup, po spłaceniu 24 rat będą mogli skorzystać także z programu Plus Wymiana, w ramach którego będą mogli wymienić swój iPhone na nowszy model.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.