#testujzOrange nowe Samsungi!

#testujzOrange nowe Samsungi! (Orange)

Co jakiś czas Orange rozpoczyna kolejną edycję kampanii #testujzOrange, w ramach której można sprawdzić, jak działają konkretne urządzenia, aplikacje bądź usługi. Tej jesieni do testowania są dwa smartfony: Samsung S22 oraz Samsung S22 Ultra.

Jak zostać testerem w Orange?

Aby wziąć udział w akcji #testujzOrange, należy zacząć od wypełnienia formularza na stronie Orange. Warto w kilku zdaniach opisać, dlaczego właśnie Ciebie Orange miałoby wybrać na testera i zadeklarować, na którym kanale SM chcesz publikować swoje recenzje - do wyboru jest TikTok i/lub Instagram. Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 12 osób, z których każdy dostanie nowego Samsunga S22 (6 osób) lub Samsunga S22 Ultra (6 osób) - decyzja komisji zależy od atrakcyjności odpowiedzi w formularzu oraz od atrakcyjności i popularności konta w mediach społecznościowych ochotników. 

4 osoby będą mogły wygrać nowe Samsungi
4 osoby będą mogły wygrać nowe Samsungi

Każdy tester dostanie 4 zadania (1 na tydzień) do wykonania za pomocą nowych Samsungów. Efekty realizacji zadań ma zamieszczać na swoim koncie na Instagramie lub TikToku. Komisja oceniając opublikowane recenzje oraz biorąc pod uwagę popularność postów wybierze 4 osoby, które będą mogły zatrzymać na zawsze testowane smartfony (jeden tester Galaxy S22 publikujący na TikToku, jeden tester Galaxy S22 publikujący na Instagramie, jeden tester Galaxy S22 Ultra publikujący na TikToku oraz jeden tester Galaxy S22 Ultra publikujący na Instagramie). Pozostali testerzy po zakończeniu akcji będą musieli zwrócić swoje urządzenia.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.