W Orange możesz mieć nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo!

W Orange możesz mieć nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo! (Orange)

Jeszcze tylko 3 dni trwa promocja, w ramach której można dostać nawet do 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, aby z tego skorzystać!

Kto może skorzystać z promocji Orange?

Promocyjna oferta jest skierowana do klientów, którzy zamówią u tego operatora nowy numer, przeniosą numer z innej sieci lub przejdą z karty na abonament i podpiszą umowę na 24 miesiące w formie online do 18 maja 2023 r. Do wyboru są trzy plany abonamentowe:

  • Plan S - nielimitowane połączenia, SMSy i MMSy oraz 30 GB internetu 5G - 55 zł/mies.
  • Plan M - nielimitowane połączenia, SMSy i MMSy oraz 140 GB internetu 5G przez 12 miesięcy, później 70 GB - 65 zł/mies.
  • Plan L - nielimitowane połączenia, SMSy i MMSy oraz 300 GB internetu 5G przez 12 miesięcy, później 150 GB - 85 zł/mies.
Oferta Orange na abonament
Oferta Orange na abonament

Do każdego planu klienci otrzymują bezpłatnie program CyberOchrona oraz Pakiet Podstawowy telewizji mobilnej Orange TV Go.

Przy zawarciu umowy online do 18 maja br. wybierając Plan S klienci otrzymują 1 miesiąc abonamentu bez opłat, przy wyborze Planu M są to 4 bezpłatne miesiące, a przy wyborze Planu L jest to aż 6 miesięcy bez opłat.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.