Tag - iOS

Połączenie HD w telefonie

Połączenie HD w telefonie

Coraz większą uwagę zwracamy na jakość rozmów telefonicznych. Za sprawą nielimitowanych połączeń w ramach abonamentów coraz więcej czasu spędzamy na rozmowach telefonicznych, nie tylko prywatnych, ale również służbowych i biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom opracowano technologie, które znacząco poprawiają jakość nawiązywanych połączeń.

Grzegorz Maj 27.10.2022
Co zrobić, by zwiększyć pamięć telefonu?

Co zrobić, by zwiększyć pamięć telefonu?

Smartfon jak każde inne urządzenie mobilne ma ograniczoną wbudowaną pamięć masową. Choć nowoczesne modele posiadają sporą ilość wbudowanej pamięci, coraz bardziej rozbudowane gry i aplikacje szybko ją zapełniają. Co zrobić, gdy zabraknie potrzebnego miejsca w smartfonie?

Grzegorz Maj 03.10.2022
Jaki będzie iOS 16?

Jaki będzie iOS 16?

iOS to obecnie jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych na smartfony. Sztandarowy produkt Apple jest co roku aktualizowany - w tym roku podobnie jak w poprzednich. Już na jesieni powinniśmy powitać najnowszą wersję iOS - czyli iOS 16!

Luiza Głowik 21.08.2022
Jak nagrać ekran w smartfonie?

Jak nagrać ekran w smartfonie?

Na smartfonie można nie tylko robić zrzuty ekranu (screenshoty), ale również rejestrować do późniejszego odtworzenia, na nim samym lub innym urządzeniu, np. filmy z ekranu wraz z dźwiękiem. W systemie iOS funkcja ta jest już zintegrowana, natomiast użytkownicy urządzeń z systemem Android muszą korzystać z dodatkowego programu, zależnie od modelu smartfonu.

Wiesław Starnowski 28.07.2022
iOS 15 - nowe sztuczki i funkcje

iOS 15 - nowe sztuczki i funkcje

Klienci szukający dla siebie smartfona nie mają zbyt dużego wyboru w kwestii oprogramowania zainstalowanego na urządzeniu. Do wyboru pozostaje jedynie Android lub też system iOS, będący często znakiem rozpoznawczym marki Apple. Zresztą to właśnie ten drugi system jest często doceniany dzięki swojej intuicyjności, łatwości obsługi oraz ciekawym funkcjom przydatnym w życiu codziennym. Ostatnia wersja systemu iOS o oznaczeniu 15 dedykowana jest nie tylko dla najnowszych urządzeń producenta, ale również dla starszych, nawet 5-,6-letnich smartfonów, co w przypadku Androida byłoby nie do osiągnięcia.

Katarzyna Baran 30.05.2022