Chcesz przenieść numer do innego operatora? Sprawdź te dwie promocje!

Chcesz przenieść numer do innego operatora? Sprawdź te dwie promocje! (freepik)

To krótka czasowo promocja, więc trzeba się spieszyć! Zarówno Orange, jak i T-Mobile oferują 6 miesięcy bez opłat w umowie na abonament dla klientów przenoszących do nich numer.

6 miesięcy bez opłat w abonamencie w T-Mobile

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą swój numer do T-Mobile do dnia 21 marca 2022 roku. Do wyboru mają dwie umowy 24-miesięczne: Oferta M Nielimitowana za 65 zł/mies. oraz Oferta L Nielimitowana za 85 zł/mies. W obydwu taryfach są nielimitowane połączenia, SMSy i MMSy. W tańszej ofercie internet jest bez limitu danych z prędkością 30 Mb/s, natomiast w droższej opcji otrzymujemy internet bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości. Opłaty zawierają zniżkę 10 zł/mies. za e-fakturę i zgody marketingowe oraz obowiązują przez pierwsze 24 miesiące od zawarcia umowy - później wzrastają o 10 zł/mies. Dodatkowo T-Mobile daje w prezencie Rozrywkę bez Ograniczeń przez 6 miesięcy bez opłat. W ramach tej usługi klienci dostają dostęp do jednego z sześciu serwisów: Tidal, Da Vinci Kids, HBO Max, Eleven Sports, Legimi, Viaplay. Serwis można zmieniać co co najmniej 30 dni.

Klienci, którzy do 21 marca przeniosą numer do T-Mobile i wybiorą którąś z powyższych taryf otrzymają pierwsze 6 miesięcy abonamentu bez opłat. Oferta dostępna tylko online.

Promocja - 6 miesięcy bez opłat za abonament w T-Mobile
Promocja - 6 miesięcy bez opłat za abonament w T-Mobile

6 miesięcy bez opłat w abonamencie w Orange

Analogiczna promocja w Orange trwa trochę dłużej, bo do 26 marca 2022 roku. Klienci również mają do wyboru dwie taryfy: Plan M za 65 zł/mies. lub Plan L za 85 zł/mies. Tak jak w T-Mobile ceny te zawierają rabat 10 zł/mies. za zgody marketingowe i e-fakturę, a także wzrosną od 25. miesiąca trwania umowy o 10 zł/mies. Orange również oferuje nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy. Jeśli chodzi o internet to w odróżnieniu od T-Mobile jest limitowany. W Planie M otrzymujemy 140 GB/mies. przez 12 miesięcy, a następnie 70 GB/mies. W Planie L jest to 300 GB/mies. przez 12 miesięcy, a później 150 GB/mies. Dodatkowo Orange udostępnia bezpłatnie program CyberOchrona, a także pakiet podstawowy telewizji mobilnej Orange TV Go.

Klienci, którzy przeniosą swój numer do Orange do dn. 26 marca i wybiorą Plan M lub Plan L mogą liczyć na 6 pierwszych miesięcy bez opłat. Ci, którzy wybiorą Plan S za 55 zł/mies. również mogą liczyć na zniżkę tylko mniejszą - 3 miesiące bez opłat. Tak jak w T-Mobile oferty są dostępne tylko online.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.