Black Friday 2022 - przegląd ofert operatorów komórkowych [aktualizacja]

Black Friday 2022 - przegląd ofert operatorów komórkowych (pixabay)

Black Friday to świetna okazja na zakupy w dużo tańszych cenach, także prezentów przed zbliżającymi się świętami. Jeżeli planujesz zmienić dostawcę usług, czy kupić nowy telefon, warto sprawdzić, co z okazji Black Friday przygotowali operatorzy sieci komórkowych w Polsce. Poniżej znajdziesz zestawienie wszystkich ofert.

Black Week w Orange - urządzenia nawet o 1000 zł taniej

Orange przygotowało ofertę ważną przez tydzień - Black Week. W promocji jest naprawdę wiele urządzeń, zarówno w wybranych ofertach abonamentowych, jak i za gotówkę. Dodatkowo można zakupić akcesoria z rabatem do 50%

Wśród przecenionych urządzeń Orange szczególnie poleca:

Tańsze telefony z okazji Black Week w Orange
Tańsze telefony z okazji Black Week w Orange

Więcej informacji o przecenionych urządzeniach i akcesoriach znajdziesz na stronie Orange.

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do 28 listopada.

Długi Black Friday w T-Mobile

W T-Mobile przeceny z okazji Black Friday trwają aż 12 dni (od 17 do 28 listopada). Przecenione są urządzenia zarówno w ofertach na abonament, jak i za gotówkę (także z systemem rat 0%). T-Mobile szczególnie poleca Xiaomi Redmi Note 11S (tańszy o 450 zł), a także Samsung Galaxy A23 5G i Realme 9, które kupując razem z taryfą M z Internetem bez limitu danych z prędkością do 30 Mb/s dostaniemy o 400 zł taniej. 

Samsung Galaxy A23 5G tańszy o 400 zł na Black Week w T-Mobile
Samsung Galaxy A23 5G tańszy o 400 zł na Black Week w T-Mobile

Ze szczegółami oferty możesz zapoznać się tutaj. Sprawdź też ofertę Black Week T-Mobile dla firm.

Black Week w Play - zniżki na urządzenia, internet, abonament

Play przygotował w tym roku kilka specjalnych ofert. Klienci, którzy kupią lub przedłużą abonament w taryfie M, L lub Homebox będą mogli skorzystać ze zniżek na wybrane smartfony i smartwatche, sięgające nawet 1000 zł. Play szczególnie poleca:

Play przygotował superokazje na urządzenia, internet i abonament
Play przygotował superokazje na urządzenia, internet i abonament

Klienci, którzy podpiszą nową umowę na abonament z 5G na 24 miesiące, będą mogli skorzystać z promocji na podwojenie pakietu danych. I tak w abonamencie M będzie można otrzymać 120 GB internetu, w L - 240 GB, a w Homebox - 300 GB internetu z pełną prędkością przez cały czas trwania umowy.

Play przecenia też swoją bestsellerową ofertę, czyli abonament M. W ramach niego można otrzymać nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy oraz 120 GB internetu (w tym 8,63 GB w roamingu UE) za 40 zł miesięcznie zamiast 60 zł. Dodatkowo można połączyć tę ofertę ze zniżkami na urządzenia.

Plus na Black Friday przecenia Samsungi

Plus z okazji tegorocznej edycji Black Friday przygotował ofertę na wybrane urządzenia Samsung. Model Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 512 GB można kupić w systemie ratalnym z opłatą startową 749 zł i ratami 12 x 583,32 zł, co daje oszczędność 750 zł. W promocji są także zegarki Samsung Galaxy Watch 5 40mm WiFi i Samsung Galaxy Watch 5 44mm WiFi (ponad 300 zł taniej) oraz Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm WiFi (ponad 500 zł taniej). 

Niższe ceny urządzeń Samsung na Black Friday w Plus
Niższe ceny urządzeń Samsung na Black Friday w Plus

Oferta łączy się z obowiązującą do końca tego roku promocją na 2x większy pakiet GB i dostęp do Disney+ przez 2 lata bez opłat.

Black Friday Weeks w Vectra

Vectra także odpaliła promocje z okazji Black Friday. Nowi klienci abonamentowi mają do wyboru specjalne taryfy:

  • Plan Bezlimit 10 GB za 14,99 zł/mies.
  • Plan Bezlimit 30 GB za 24,99 zł/mies. + dostęp do HBO Max przez 6 mies. bez opłat
  • Plan Bezlimit 60 GB za 34,99 zł/mies. + dostęp do HBO Max przez 6 mies. bez opłat
Tańsza oferta Vectry z okazji Black Friday
Tańsza oferta Vectry z okazji Black Friday

Przeceniony jest również internet światłowodowy - za 55,99 zł/mies. prędkość do 600 Mb/s oraz za 69,99 zł/mies. prędkość do 1,2 Gb/s.

Obecni klienci Vectry mogą w ramach promocji zwiększyć prędkość posiadanego internetu o dwa poziomy (np. z 150 Mb/s do 600 Mb/s) za 29,99 zł/mies. Dodatkowo otrzymają prezent w postaci Netflixa bez opłat na czas trwania bieżącej umowy. 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Vectry. Promocja trwa do 28 listopada

Pierwszy miesiąc za darmo w lajt mobile

Tylko do 27 listopada można skorzystać z Black Week w lajt mobile. Do wyboru są trzy taryfy abonamentowe z pierwszym miesiącem za darmo. Co ważne nie ma tu umowy np. na 24 miesiące - wypowiadasz ją, kiedy chcesz!

W lajt mobile pierwszy miesiąc abonamentu za 0 zł z okazji Black Week
W lajt mobile pierwszy miesiąc abonamentu za 0 zł z okazji Black Week

Voucher do Decathlonu w Plush

Klieci, którzy kupią abonament w Plush lub przedłużą umowę w dniach 24-28 listopada 2022 roku otrzymają voucher do wykorzystania w sklepach Decathlon o wysokości 100 zł. Aby skorzystać z rabatu należy wysłać bezpłatny SMS o treści KODBF na numer 80997 z numeru, którego dotyczy promocja na Black Week. W ciągu 21 dni przyjdzie SMS zwrotny z kodem do sklepu Decathlon. W Plush do wyboru są następujące abonamenty:

Oferty abonamentowe w Plush
Oferty abonamentowe w Plush

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.